Domek nad jeziorem Dobskim Fuleda 5 - Fuleda
Sztynort to niewielka wieś mazurska, leżąca na półwyspie, a najważniejszym atutem jej położenia jest to, że znajduje się pomiędzy trzeba jeziorami: Dargin, Kirsajty i Mamry. Sztynort znany jest ze swojego portu jachtowego wśród żeglarzy, gdzie przez cały rok istnieje możliwość wodowania i zimowania jachtów. Jeziora stanowią doskonałe miejsca do wypoczynku na kajakach czy rowerkach wodnych! Znajdź i zarezerwuj nocleg nad jeziorem! Pensjonaty, pokoje, kwatery czy domki na Mazurach!
Domek nad jeziorem Dobskim Fuleda 5domki letniskowe i całoroczne
Fuleda
Liczba pokoi
2
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Fuleda
Liczba pokoi
2
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Obiekt Domek nad jeziorem Dobskim – Fuleda 5 usytuowany jest w miejscowości Fuleda, 45 km od Mrągowa. Z obiektu roztacza się widok na jezioro.
W naszej ofercie m.in.: wędkowanie, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking, sprzęt do grillowania, plac zabaw, lokalizacja przy samej plaży, parking na miejscu, zwierzęta domowe są akceptowane, pokoje rodzinne, parking, piesze wycieczki.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:30.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 8 osobowy (3 łóżka podwójne, 1 łóżko podwójne - 45 mkw).

